top of page

O mne

MVDr. Irena Peňa, SAKHom.

Diplomovaná homeopatka.

Certifikovaná dula a laktačná poradkyňa.

Lektorka Slovenskej akademie klasickej homeopatie.

Lektorka Školy rodinnej homeopatie. ​

Pochádzam zo Španielska, kde som vyrástla a vyštudovala veterinárnu medicínu. V praxi som si už veľmi skoro uvedomila, že moja cesta vedie k alternatívnym spôsobom liečenia. Keď som sa stretla s homeopatiou, vedela som, že som konečne našla spôsob liečby, ktorá je jemná, hlboká a veľmi efektívna bez toho, aby škodila človeku, ktorému sa snažíme pomôcť.

Cez štúdium homeopatie som si uvedomila, ako hlboko a celoživotne nás ovplyvňuje spôsob ktorým začíname našu existenciu (tehotenstvo, pôrod a po-pôrodné obdobie) a preto som sa vzdelávala ako Dula a neskôr aj ako laktačná poradkyňa. Veľmi rada pomáham mamičkám, aby ich pôrod bol krásnou a posilňujúcou skúsenosťou a aby ich bábätka prišli na svet v harmónii, láske a samozrejme zdravé. Homeopatia mi v tom veľmi pomáha a veľký počet mojich klientov tvoria práve mladé rodiny.

 

Absolvovala som štúdium homeopatie vo 2 homeopatických školách, naďalej sa v nej neustále vzdelávam a praktizujem ju vo svojej poradni CuraSana v Žiline. Veľmi rada sa venujem aj vyučovaniu homeopatie, učím verejnosť v Škole rodinnej homeopatie v Žiline a budúcich profesionálnych homeopatov v Slovenskej akadémii klasickej homeopatie v Bratislave.

bottom of page